Karta podarunkowa

  • karta podarunkowa

Chcesz sprawić bliskim trafiony prezent, ale nie jesteś pewien co kupić? Już nie musisz się tym martwić. Rozwiązaniem jest karta podarunkowa Term Mszczonów! Można zapłacić nią za dowolne usługi basenowe, z wyłączeniem sauny i groty solnej, świadczone przez Kompleks Basenów Termalnych w Mszczonowie - na kwotę nieprzekraczającą salda karty.


Czym jest karta podarunkowa?

Karta podarunkowa zastępuje pieniądze i jest elektronicznym bonem towarowym (nie jest kartą płatniczą). Kartę można nabyć i zrealizować wyłącznie w Kompleksie Basenów Termalnych w Mszczonowie. Z karty nie można wypłacić gotówki.

Jakie są dostępne nominały kart podarunkowych?

Podczas zakupu karty podarunkowej możesz zdecydować o jej nominale: 100 PLN, 150 PLN lub 200 PLN. Po wykorzystaniu środków zgromadzonych na karcie, nie możesz jej doładować ponownie.

Jak mogę nabyć kartę podarunkową?

Kartę podarunkową możesz zakupić realizując płatność gotówką lub przelewem – jeśli karta nie może zostać odebrana w Kompleksie Basenów Termalnych.

W przypadku płatności przelewem należy wypełnić formularz zamówienia kart podarunkowych i przesłać go faxem pod numer (0-46) 857 87 81 lub e-mail: pok@termy-mszczonow.eu. Po przyjęciu przez nas zgłoszenia, otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia karty podarunkowej w formie pisemnej: faxem bądź e-mail - dlatego bardzo istotne jest podanie w formularzu kontaktowego numeru telefonu, adresu e-mail. Karta podarunkowa zostanie przesłana na wskazany w formularzu adres po zaksięgowaniu na naszym koncie kwoty, wskazanej w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia, obejmującej nominał doładowania oraz koszt przesyłki poleconej priorytetowej za potwierdzeniem odbioru (wg cennika Poczty Polskiej).

 Jak działa karta podarunkowa?

Karta jest ważna przez dwanaście miesięcy od daty zakupu lub do momentu wyczerpania znajdujących się na niej środków. Saldo karty lub datę jej ważności można sprawdzić w kasie Kompleksu Basenów Termalnych. Karta podarunkowa zastępuje pieniądze. Można nią dokonywać zakupów wielokrotnie, aż do wykorzystania całego limitu przypisanego do karty. Karta nie podlega wymianie na gotówkę. Jeżeli wartość twojego zakupu jest większa niż saldo na karcie, możesz dopłacić resztę gotówką.

Dlaczego warto kupić kartę podarunkową?

Karta podarunkowa to doskonały pomysł na prezent lub upominek na każdą okazję. Karta podarunkowa to także wygodna forma motywowania lub premiowania pozapłacowego dla twoich pracowników.

Wypełnij formularz zamówienia kart podarunkowych

Formularz karta podarunkowa
*
 
*
 
*
 
*
 
*
 
*
 
 
*
 
Nominał zamawianej karty *
Nominał zamawianej karty


*
 
Inny adres wysyłki *
Inny adres wysyłki

Adres wysyłki (tylko, jeśli powyżej zaznaczono opcję "tak")
Adres wysyłki (tylko, jeśli powyżej zaznaczono opcję "tak")
 
 
 
 
 
Faktura VAT *
Faktura VAT

Dane do wystawienia faktury (tylko, jeśli powyżej zaznaczono opcję "tak")
Dane do wystawienia faktury (tylko, jeśli powyżej zaznaczono opcję "tak")
 
 
 
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin Karty Podarunkowej. Jednocześnie zobowiązuję się do poinformowania osób, którym karty zostaną przekazane o miejscu, w którym można zapoznać się z jego treścią. *
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin Karty Podarunkowej. Jednocześnie zobowiązuję się do poinformowania osób, którym karty zostaną przekazane o miejscu, w którym można zapoznać się z jego treścią.

Kontakt

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdowa

Newsletter

KOMPLEKS BASENÓW TERMALNYCH

ul. Warszawska 52

96-320 Mszczonów

tel./fax: 46 857 87 81

e-mail: termy@termy-mszczonow.eu

SEKRETARIAT

CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 8.00 - 14.00

tel. 46 857 87 81 wew. 14

fax 46 857 87 81 wew. 15

e-mail: termy@termy-mszczonow.eu

MARKETING

tel. 46 857 87 81 wew. 11

KSIĘGOWOŚĆ

tel. 46 857 87 81 wew. 22

KIEROWNIK

tel. 46 857 87 81 wew. 20

karta podarunkowa, pomysł na prezent