• Więcej

  Baseny

  Termy Mszczonów to kompleks basenów wypełnionych unikatową, słodką wodą termalną o temperaturze od 26 do 34˚C, czerpaną z głębokości 1602,5 metra. To miejsce doskonałej zabawy, relaksu i wypoczynku. Różnorodność form basenów, ich głębokości oraz mnogość atrakcji wodnych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających miłośników wodnej zabawy.

  Czytaj więcej 2018.10.07
 • Więcej

  Lodowisko

  Jazda na łyżwach to świetna zabawa, która przy okazji pozytywnie wpływa na nasz organizm i sylwetkę. Zakup łyżew to niewielki koszt, lecz jeśli nie wiesz czy ten sport jest dla ciebie, możesz śmiało wypożyczyć sprzęt w naszej wypożyczalni i sprawdzić czy ci się spodoba. Jeździć można praktycznie w każdym wieku, samemu lub z rodziną. Zatem przyjdź i zacznij jazdę po dobre zdrowie!

  Czytaj więcej 2018.10.07
 • Więcej

  Inne atrakcje

  Oprócz wszelkich atrakcji związanych z wodą termalną i dobrodziejstw płynących z jej wykorzystywania, przygotowaliśmy dla ciebie również przestrzeń do relaksu. W stan odprężenia oraz w lepszy nastrój wprowadzi cię pobyt w grocie solnej, saunach lub kąpiel w wannach jacuzzi. Potrzebujesz więcej ruchu? Skorzystaj z naszych zjeżdżalni w basenie rekreacyjnym.

  Czytaj więcej 2018.10.06
 • Więcej

  Strefa rekreacyjna

  Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty jest plaża trawiasta o ogólnej powierzchni 10 tys.m2, przeznaczona do opalania w okresie letnim lub służąca do innych rozrywek w zależności od pomysłów klientów. Na jej terenie znajdują się trzy boiska do plażowej piłki siatkowej, siłownia zewnętrzna oraz plac zabaw, wyposażony w urządzenia gwarantujące świetną zabawę.

  Czytaj więcej 2018.10.05
 • Więcej

  Szlaki turystyczne

  Dla wszystkich osób ceniących zalety aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy 4 trasy rowerowe i 1 trasę pieszą. Charakteryzują się one zróżnicowaną długością, co umożliwi ci dostosowanie wyboru do twoich możliwości oraz posiadanego czasu. Mamy nadzieję, iż wytyczone przez nas szlaki, dostarczą ci wielu niezapomnianych chwil. Powodzenia na trasie!

  Czytaj więcej 2018.10.03
 • Więcej

  Camper Strefa

  Kompleks Basenów Termalnych jest otwarty również na miłośników turystyki caravaningowej, cieszącej się coraz większą popularnością w Polsce. Specjalnie dla nich, na terenie naszego obiektu, przygotowaliśmy sześć stanowisk dla camperów i przyczep campingowych o wymiarach 5 m x 4,5 m każde, z dostępem do wody i energii elektrycznej.

  Czytaj więcej 2018.10.01

Termy Mszczonów – profesjonalnie wyposażony kompleks basenów z wykorzystaniem unikatowych, słodkich źródeł termalnych, atrakcja turystyczna Mazowsza skierowana do osób w każdym wieku.

Położone zaledwie 40 km od Warszawy Termy Mszczonów zostały zbudowane z myślą o mieszkańcach centralnej Polski. Są one zasilane wodą o temperaturze od 26 do 34C, eksploatowaną z głębokości ponad 1600 m.

Cały kompleks składa się z 5 basenów: dwóch całorocznych basenów termalnych, basenu rekreacyjnego, sportowego i basenu dla dzieci. W ofercie znajdują się także zjeżdżalnie wodne, sauny, grota solna, boiska do plażowej piłki siatkowej, plac zabaw dla dzieci oraz wiele innych atrakcji.

Przejdź do kolejnej sekcji Zaplanuj swój pobyt

 • Hotele i pensjonaty

  Masz ochotę na dłuższy pobyt w naszej okolicy? Chcesz spędzić u nas więcej czasu, a jednodniowy pobyt to dla ciebie zdecydowanie za mało? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pobliskich hoteli i pensjonatów.
 • Restauracje

  Zgłodniałeś? Szukasz miłego miejsca na obiad z rodziną lub z przyjaciółmi? W takim razie świetnie trafiłeś. Sprawdź, które restauracje w naszej okolicy warto odwiedzić.
 • Warto zobaczyć

  Już skorzystałeś z naszej oferty, ale chętnie zobaczyłbyś coś jeszcze? Sprawdź, jakie ciekawe miejsca znajdziesz w okolicy Term. Przekonaj się sam, jakie inne atrakcje oferuje Mazowsze.

Kontakt

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdowa

Newsletter

KOMPLEKS BASENÓW TERMALNYCH

ul. Warszawska 52

96-320 Mszczonów

tel./fax: 46 857 87 81

e-mail: termy@termy-mszczonow.eu

SEKRETARIAT

CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 8.00 - 14.00

tel. 46 857 87 81 wew. 14

fax 46 857 87 81 wew. 15

e-mail: termy@termy-mszczonow.eu

MARKETING

tel. 46 857 87 81 wew. 11

KSIĘGOWOŚĆ

tel. 46 857 87 81 wew. 22

KIEROWNIK

tel. 46 857 87 81 wew. 20

baner toplayer
11 bieg z Termami odbędzie się 28 stycznia 2024 roku